Opera Mini Next

Opera Mini Next dla Java

Przeglądarka jak ze smarfona na Java!

Pobieranie Opera Mini Next nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać Opera Mini.Firma Opera Software nie wspiera już tego oprogramowania. Zalecamy skorzystać z aplikacji Opera Mini na Java.Opera Mini Next to wersja rozwojowa (beta) norweskiej... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybki dostęp do najczęściej odwiedzanych stron
  • Szybszy dostęp do nowości w Opera Mini
  • Przeglądarka na Java jak ze smartfona

Wady

  • Za mało nowości

Dobry
7

Pobieranie Opera Mini Next nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać Opera Mini.

Firma Opera Software nie wspiera już tego oprogramowania. Zalecamy skorzystać z aplikacji Opera Mini na Java.

Opera Mini Next to wersja rozwojowa (beta) norweskiej przeglądarki Opera Mini. Jeśli nie możesz się doczekać nowości z przyszłej wersji Opery na Javę, to pobierz Opera Mini Next już dziś.

Jakie nowości przynosi Opera Mini Next? Ekran szybkiego wybierania nie ma już limitu liczby miniatur. Obok niego, w osobnej karcie, pojawił się dodatkowy ekran - najczęściej odwiedzanych stron. Opera Mini Next na Java wprowadza także integrację z serwisami społecznościowymi Facebook i Twitter.

Należy pamiętać, że Opera Mini Next na Java jest wersją beta. Przeglądarka może działać niestabilnie. Na szczęście instaluje się ona obok innych przeglądarek, nawet pełnej wersji Opery Mini, więc jeśli Next nas zawiedzie, to będziemy mogli skorzystać ze sprawdzonej wersji Opery Mini.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na java

Opera Mini Next

Download

Opera Mini Next 7.0

Opinie użytkowników o Opera Mini Next

Sponsorowany×